Ubytování | Hotely


Hotely > Jihomoravský kraj > Znojemsko > Althanský palác

Althanský palác - Znojmo

http://www.althanskypalac.cz

E-mail:
info@althanskypalac.cz
Althanský palác
Telefon:
515 221 192
 
Adresa:
Horní náměstí 3
Znojmo
669 02

Kategorie: hotel *

Oblast: Podyjí

Althanský palác se nachází přímo v samém srdci historického centra města Znojma. Chcete obdivovat historické památky, poznávat krásy Národního parku Podyjí, proniknout do tajemství znojemského vinařství? Přijeďte a užijte si ubytování ve stylovém prostředí.
Pak přijďte právě k nám.

Náš hotel Vám nabízí celkem 25 vkusně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 65 lůžek ve čtyřech různých stylech, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení a jsou vybaveny TV/Sat, internetem a telefonem.

Ve stylové restauraci Althanského paláce našim zákazníkům nabízíme vytříbená jídla z české i mezinárodní kuchyně, ochotnou obsluhu a příjemné prostředí. U nás si pochutnáte na vynikajících steacích, delikátních těstovinách i na pravých znojemských okurkách.

Tři večery v týdnu Vám pak posezení u kulinářských specialit nebo sklenky kvalitního vína zpříjemní živá hudba. Pro Vaše slavnostní příležitosti, jako jsou například oslavy narozenin, výročí, křtiny nebo promoce, je naše restaurace ideálním prostorem.

Poloha i romantické prostředí našeho hotelu z nás činí ideální místo pro Váš svatební den.

Firmám nabízíme k dispozici stylové prostory pro pořádaní konferencí nebo školení s kapacitou až 140 míst.

Rádi Vám zajistíme také večerní party s rautem a příjemnou obsluhou, zajímavé doprovodné akce v podobě tradiční zabíjačky, návštěvy vinného sklípku nebo sportovních aktivit.

Althanský palácSekce

  Thu Nov 14, 2019 23:37:28