Ubytování | Hotely


Hotely > Jihočeský kraj > Lipno - přehrada > Apartmán Lipno

Apartmán Lipno - Loučovice

http://www.apartman-lipno.cz

E-mail:
jan.neufuss@seznam.cz
Apartmán Lipno
Telefon:
+420606942099
 
Adresa:
Loučovice č.p.:155
Loučovice
382 76

Kategorie: apartmány

Oblast: Přehrada Lipno
 Lipnensko
 Vyššebrodsko

Ubytování v plně vybaveném APARTMÁNU LIPNO 3+1 pro rodiny a skupiny do 7 osob /ubytování v soukromí/ přímo na cyklo stezce Vyšší brod - Lipno nad Vltavou, s garáží a zahradou u lesa, 3km od Lipna, 6km od města Vyššího Brodu, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Švarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem.

Apartmá se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a relaxace. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání, bobová dráha, lanoví park. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, přírodní rezervace Vyššebrosko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švarcenberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina - vyhlídka Vítkův hrádek sv. Tomáš.
V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II., Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov (historická památka UNESCO).

Zima na přehradě: Lipnoservis Kramolín - lyžařský Ski areál: běžkařské trasy upraveny, bruslení a běžkování na zamrzlém jezeře.

Rakousko: Ski areály - Sterstein Bad Leonfelden 15km, Hochficht 40km, Gosau Alpy 60Km. Pro více informací o dění na Lipensku a Vyššebrodsku: lipno-online.cz mestovyssibrod.cz

Apartmán LipnoSekce

  Wed Dec 12, 2018 21:46:22