Ubytování | Hotely


Hotely > Praha > Praha > Botel Racek

Botel Racek - Praha

http://www.botelracek.eu

E-mail:
info@botelracek.eu
Botel Racek
Telefon:
+420 241 430 550
Fax:
+420 241 430 526
Adresa:
Podolské nábřeží
Praha
147 00

Kategorie: hotel ***

Oblast: Praha

Botel se nachází nedaleko centra Prahy. V blízkosti naleznete plavecký stadion a sportovně zábavní areál „Žluté lázně“.
K dispozici Vám nabízíme romantické ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantně klasickém stylu a jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevný televizor (SAT-TV), telefon s přímou provolbou.
Snídaně formou švédských stolů v naší hotelové restauraci zaručuje příjemný start Vašeho dne.
V hotelové recepci a restauraci jsme pro Vás instalovali bezplatný přístup na Internet - WI-FI. Během Vašeho pobytu v Praze tak můžete mít neustále přehled. Vaše auto či autobus můžete bezplatně zaparkovat na parkovišti přímo před botelem.
V hotelové recepci jsou kromě jiného k zakoupení i jízdenky městské hromadné dopravy. Rádi Vám budeme nápomocni při zajišťování rezervací a jiných hotelových služeb.
V přátelské osobní atmosféře se již od prvních okamžiků budete cítit velmi příjemně. Naše společnost se těší na Vaši návštěvu na palubě botelu Racek a věří, že při svém pobytu v historické Praze oceníte neobvyklé romantické prostředí, ve kterém celá posádka učiní vše pro to, aby Váš pobyt v Praze a zážitek z nalodění byl co nejpříjemnější.

Botel RacekSekce

  Mon Oct 21, 2019 09:07:39