Ubytování | Hotely


Hotely > Praha > Slapy > Chata Slapy - Skalice

Chata Slapy - Skalice - Praha 8

http://www.mujweb.cz/www/chatanaslapech

E-mail:
haber@centrum.cz
Chata Slapy - Skalice
Telefon:
+420 234 134 320
Fax:
+420 234 134 320
Adresa:
Pobřežní 16
Praha 8
180 00

Kategorie: privát

Oblast: Slapy

Předmětem nabídky je zděná chata ležící v oblasti Skalického výběžku. Stojí v klidné chatové osadě stranou od hlavních turistických center (poloha nemovitosti - mapy.cz). Přibližně 10 minut pohodlné chůze odtud se nachází pro svůj klid oblíbené místo ke koupání, tzv. Špička, dále je možno navštívit frekventovanější pláže na Ždáni, která je vzdálena asi 20 minut.
Rekreační oblast Slapy ale není známá jen jako místo pro příjemné koupání. Je zde také možnost procházek v krásné přírodě v okolí Vltavy. Příkladem může být povltavská stezka, která vede od slapské přehrady dolů do města Štechovice a prochází nad dřívějšími Svatojánskými proudy nebo známou trampskou osadou Ztracenka.
Chata je plně vybavena pro rekreaci až pěti osob. Vybavení zahrnuje dvoulůžko, dvě samostatné postele a přistýlku. Dále televizi se satelitním přijímačem, kompletně vybavenou kuchyň (plynový vařič, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička, veškeré potřebné nádobí) a koupelnu. Rozložení místností je zřejmé s půdorysného plánku. Samozřejmostí je také k chatě náležící pozemek, kde nechybí 2 parkovací místa, větší ohniště, okrasná zahrada a s chatou spojená terasa k venkovnímu posezení. Možnosti sportovního či společenského vyžití spolu s aktuálním seznamem prodejen v místě i okolí obdrží zákazník při nástupu.

Chata Slapy - SkaliceSekce

  Mon Oct 21, 2019 10:19:36