Ubytování | Hotely


Hotely > Olomoucký kraj > Velké Losiny > Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana - Velké Losiny

http://www.diana-losiny.cz

E-mail:
info@diana-losiny.cz
Wellness hotel Diana
Telefon:
+420 583 248 050
 
Adresa:
Žárovská 618
Velké Losiny
788 15

Kategorie: hotel ****

Oblast: Hrubý Jeseník
 Velké Losiny

Wellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Wellness hotel Diana stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně. Od hotelu je nádherně vidět nejen hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, ale také i na široké údolí "hučivé" Desné s lázněmi a zámkem ve Velkých Losinách. Restaurace je Vám k dispozici po celý den a nabízí Vám domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality. Bohatý je také náš nápojový lístek – nepřeberné množství alkoholických i nealko nápojů pro uhašení Vaší žízně i chuti. Součástí restaurace je také letní terasa, která nabízí kouzelný výhled z hotelu.

Zadní sál je oddělená, samostatná část restaurace, která může být v případě potřeby otevřená a tak být součástí restaurace nebo může být uzavřená a poskytovat tak soukromí pro jakékoli akce.

Kavárna v posledním patře našeho hotelu nabízí příjemné prostředí a lze ji využít pro konání společenských i firemních akcí, ale také jako tančírna. Samozřejmostí je dokonalé ozvučení pro živou či reprodukovanou hudbu.

Venkovní pergola s posezením a ohništěm – připravena pro grilování, můžete opékat cokoli, dle Vaší chuti… U pergoly jsou u místěny pro Vaše pobavení ruské kuželky a hřiště pro Pétanque.

Wellness hotel DianaSekce

  Tue Oct 22, 2019 16:30:33