Ubytování | Hotely


Hotely > Ústecký kraj > Chomutov > Golf Club Restaurant

Golf Club Restaurant - Chomutov

http://www.kamencak.cz

E-mail:
info@kamencak.cz
Golf Club Restaurant
Telefon:
+420 474 624 624
Fax:
+420 474 624 624
Adresa:
Tomáše ze Štítného 5520
Chomutov
430 01

Kategorie: hotel *

Oblast: Chomutov

V tomto malebném centru různých možností naleznete plno zábavy i klidu !! Areál leží v těsné blízkosti světově ojedinělého Kamencového jezera.

V hotelu Golf Clubj e umístěno 9 vkusně a účelně zařízených pokojů. Tyto pokoje jsou vybaveny 2 až 8 lůžky. Sociální zařízení je společné a nachází se na chodbě.

Je zde možnost zakoupení snídaně. Obědy a večeře jsou možny během celého dne \"ala carte\". V Golf Clubu se nachází vnitřní restaurace a venkovní pizzerie \"The 19th Hole\", která je otevřena pouze o letních měsících.

Areál se nachází cca 1 km od centra královského města Chomutov. Na Kamencovém jezeře naleznete nový vodní svět, stolní tenis, sportovní hřiště, půjčovnu lodiček a šlapadel, streetboard, water bird, aquazorbing, vodní lyžování, umělou ledovou plochu a mnoho jiného. Přímop v areálu Golf Club se nachází minigolf, šipky, stolní fotbálek, billiard, 4 kuželkářské dráhy, 2 golfové trenažery a dětský koutek.

V roce 2009 na Kamencovém jezeře vznikl Letní areál Banda, kde po celé léto probíhá mnoho kulturních, společenský a hudebních akcí.

Těšíme se na Vás a věříme, že si u nás užijete spoustu zábavy !!

Golf Club RestaurantSekce

  Sun May 26, 2019 14:08:02