Ubytování | Hotely


Hotely > Liberecký kraj > Krkonoše > Apartmá Helas - Rokytnice nad Jizerou

Apartmá Helas - Rokytnice nad Jizerou - Praha 4 – Háje

http://www.helas.cz/

E-mail:
info@helas.cz
Apartmá Helas - Rokytnice nad Jizerou
Telefon:
+420 272 912 333
Fax:
+420 272 914 248
Adresa:
Klivarova 356
Praha 4 – Háje
149 00

Kategorie: apartmány

Oblast: Krkonoše

Pronajímáme jeden 4-lůžkový pokoj ***, apartmánová studia o velikosti cca 32m2, sestávajících z velké obývací ložnice s jídelním koutem, kuchyňkou, příslušenstvím a předsíní. Dvě postele jsou umístěny ve spacím koutu s možností intimního oddělení závěsem. Další dvě kvalitní lůžka je možné získat rozložením pohodlné rohové pohovky tvořící s konferenčním stolkem společenský kout.
Dále pak nabízíme ubytování ve dvoupokojových apartmánech 2+2 se dvěma oddělenými pokoji (příplatek za dvoupokojové apartmá je 20% ze základní ceny). K dispozici jsou i tři (55m2) luxusní dvoupokojové apartmány 2+4 nebo 3+3 s podkrovním pokojem (mansardou) se 6 (příplatek je 50% ze základní ceny). Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny.
Obývací část je vybavena barevnou televizí se satelitem, radiem, telefonem (u LUX apartmánů i DVD a pračkou). Kompletně vybavená kuchyně s dvouvařičem, lednicí, kávovarem, grilem, mikrovlnnou troubou a topinkovačem umožňuje nezávislé soukromé stravování. K apartmánu patří oddělené WC, koupelna se sprchou, fénem a sušákem na prádlo. V předsíni je šatna, bytový trezor (za příplatek) a vysavač. Do placených služeb patří závěrečný úklid, lůžkoviny, ručníky, toaletní potřeby, teplo a el. proud. Do našich základních služeb nepatří doprava, stravování a pojištění.

Apartmá Helas - Rokytnice nad JizerouSekce

  Sun Sep 15, 2019 14:48:37