Ubytování | Hotely


Hotely > Karlovarský kraj > Karlovy Vary > Spa & wellness hotel Aura Palace

Spa & wellness hotel Aura Palace - Karlovy Vary

http://www.aura-palace.cz

E-mail:
hotel@aura-palace.cz
Spa & wellness hotel Aura Palace
Telefon:
+420 353 169 500
Fax:
+420 353 169 510
Adresa:
Moravská 2A
Karlovy Vary
360 01

Kategorie: hotel ****

Oblast: Karlovy Vary

Hotel Aura Palace **** se nachází v srdci lázeňského území města Karlovy Vary jen 100 metrů od světoznámého Vřídla s termální léčivou vodou.

Pro hosty je v hotelu připraveno 54 elegantních pokojů / 10 jednolůžkových, 29 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 11 apartmánů /. Hotel má své parkoviště.

Komfortní vybavení všech pokojů odpovídá kategorii DE LUXE a mimo jiné zahrnuje TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, sejf, minibar, koupelnu s vanou a s fénem.

Hotelová restaurace i pivní sklípek „U křížovníků“ nabízejí speciality české a mezinárodní kuchyně jakož i dietní jídla. Příjemné posezení nad sklenkou oblíbeného nápoje vás očekává v hotelovém lobby baru.

V horních dvou patrech hotelu je středisko „ Balneo“. Zde je možné absolvovat komplexní programy karlovarského léčení, různé druhy wellness programů, ayurvedu a další jiné léčebné procedury.K dokonalému komfortu přispěje i finská sauna, suchá sauna, whirpool, biosolárium, fitness centrum, kadeřnictví, manikůra a pedikůra.
Hotel Aura Palace **** vlastní exklusivní ochrannou známku pro použití vřídelní vody při léčebných procedurách.
Hotel Aura Palace je členem Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Spa & wellness hotel Aura PalaceSekce

  Sun Dec 08, 2019 22:40:04