Ubytování | Hotely


Hotely > Liberecký kraj > Benecko > Hotel Bára

Hotel Bára - Benecko

http://www.hotelbara.cz

E-mail:
hotel.bara@c-box.cz
Hotel Bára
Telefon:
481 582 630
Fax:
481 582 602
Adresa:
Benecko 132
Benecko
512 37

Kategorie: hotel ***

Oblast: Benecko
 Krkonoše

Horský hotel s překrásným výhledem se nachází v západních Krkonoších nad nejvýše položenou obcí Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem).
Pro rodiny s dětmi je připravena:

Nekuřácká restaurace s krásným dětským koutkem, dětské jídelní židličky, dětská jídla, venkovní hřiště s houpačkami, video s pohádkami, koutek na malování - to vše zpříjemňuje pobyt rodičů s dětmi. Ochotný personál umí navodit rodinnou atmosféru. To je důvod, proč se k nám naši hosté rádi vracejí! (fotografie dole na stránce)
Pro školy hotel nabízí toto zázemí:

Vlastní velkou samostatnou jídelnu, kde je celodenně podávána strava a pitný režim. Celodenní bar s možností koupit občerstvení. Oddělenou společenskou místnost s pianinem a parketem. Hernu se stolním tenisem, TV, videem a částí pro výtvarné a jiné činnosti. Ubytování v samostatné části hotelu. Vlastní lyžařský vlek u hotelu, venkovní hřiště, tábořiště. Hotel leží na klidném místě uprostřed přírody, přesto pouze 5 min pěší chůze od centra Benecka. Vede k němu místní komunikace pro příjezd k hotelu , dostupná v létě i v zimě. Vzdálenost k dalším lyžařským a snowboardovým sjezdovkám je 200 - 500 m. V letošním roce bude otevřena také nová čtyřsedačková lanovka Keynos v délce cca 1000 m. Běžecké trasy a cyklotrasy přímo od hotelu!

Hotel BáraSekce

  Mon Oct 21, 2019 10:13:56