Ubytování | Hotely


Hotely > Pardubický kraj > Králíky > Hotel Beseda

Hotel Beseda - Králíky

http://www.orlicko.cz/ubytovani/Beseda

E-mail:
beseda@orlicko.cz
Hotel Beseda
Telefon:
465 631 107
Fax:
465 631 495
Adresa:
Velké náměstí 6
Králíky
561 69

Kategorie: hotel ***

Oblast: Orlické hory
 Králíky

Hotel Beseda se nachází v městečku Králíky, které leží v údolí mezi Orlickými horami a Jeseníky v masívu Kralického Sněžníku na hranicích s Polskem. Nad městem na Hoře Matky Boží je klášter, který je poutním místem pro věřící. V dosahu jsou velmi kvalitní lyžařské střediska.
Vybavení

Hotel je bezbariérový. Hostům je k dispozici 21 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Klub s biliárem a TV pro 20 osob, kavárna pro 30 osob, restaurace pro 50 osob.

Stravování: snídaně (pro skupiny formou švédských stolů), polopenze i plné penze (obědy – polévka, hlavní jídlo, ; večeře – hlavní jídlo, salát, ). Restaurace s příjemnou obsluhou a výbornou českou kuchyní.
Zimní aktivity

V zimních měsících se městečko zaplní lyžaři, běžkaři a snowboardisty, kteří sem jezdí každoročně relaxovat. Každý z nich zde nalezne dostatečný prostor pro vyžití. Lyžaři a snowboardisti se dělí o sjezdovky, kterých je zde mnoho a jejich úroveň se nemálo liší od ostatních v České republice. Pro běžkaře je zde učiněný ráj, běžkařské trasy vedou jak údolím, tak do hor či po hřebenech, a tak se nikdo nemusí bát, že by se zde nudil. Největší lyžařské areály v okolí: Dolní Morava – Lyžařský areál Větrný vrch, snowpark pro veřejnost, občerstvení, noční provoz, půjčovna snowboardů a lyží, ski škola. Horní Morava – Lyžařské sjezdovky – délka 1 200 m, občerstvení, noční provoz.
Letní aktivity

Ve volných chvílích můžete navštívit Městské muzeum v Králíkách, které Vám nabídne expozici řezbářských prací, portréty a skvostné díla umělců z min. století, miniaturních brouků, ptactva, Klášter - Hora Matky Boží – poutní místo, Museum řemesel v Letohradě, Kralický Sněžník, Samostatnou dělostřeleckou pozorovatelnu K-S12b, s krycím názvem ""Utržený"", Dělostřelecká tvrz Bouda, Vojenské muzeum Králíky, hrad Bouzov, Javořické jeskyně, jeskyně na Pomezí, Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.

Hotel BesedaSekce

  Mon Oct 21, 2019 10:35:40