Ubytování | Hotely


Hotely > Jihočeský kraj > Písek > Hotel Biograf

Hotel Biograf - Písek

http://www.hotelbiograf.com

E-mail:
recepce@hotelbiograf.com
Hotel Biograf
Telefon:
+420380425510
 
Adresa:
Gregorova 124
Písek
39701

Kategorie: hotel ***

Oblast: Písek

Hotel Biograf z kategorie *** se nachází v jižní části České Republiky ve městě Písek. Hotel Biograf s kavárnou, restaurací, konferenčními místnostmi, salonkem a saunou byl otevřen v květnu roku 2006 a zakládá si na vynikajících službách, skvělé kuchyni, ale i na duchu místa, na kterém stával jeden z nejstarších stálých kinematografů ve starobylém Písku.

Ubytování:
Stylový hotel Biograf nabízí ubytování ve 48 moderně zařízených pokojích ve dvou budovách. V hlavní budově je 26 pokojů z toho 2 pokoje jsou bezbariérové a některé s možností přistýlky a minibarem. V nové bezbariérové a plně klimatizované budově, uvedené do provozu v dubnu 2009 je 22 pokojů. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou, fénem. Samozřejmostí je televizor se satelitním příjmem, telefon a také možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu. Vstup do pokojů moderního hotelu Biograf je zajištěn přes čipové karty.

Hotelová restaurace:
Nedílnou součástí hotelu Biograf je moderní nekuřácká restaurace s kapacitou 58 osob a širokým výběrem pokrmů nejenom české kuchyně. Samozřejmostí je také výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí je také salonek pro 15 osob a kuřácká kavárna s barem pro 30 osob. Hotel Biograf na přání pořádá svatební hostiny, rauty, rodinné oslavy, promoce nebo firemní večírky a zajišťuje cateringové služby. Pro pořádání konferenčních setkání má moderní hotel k dispozici 2 kompletně technicky zařízené konferenční místnosti.

Hotel BiografSekce

  Sun Nov 17, 2019 18:21:46