Ubytování | Hotely


Hotely > Jihomoravský kraj > Hustopeče u Brna > Hotel Centro

Hotel Centro - Hustopeče u Brna

http://www.centro.cz

E-mail:
reditel@centro.cz
Hotel Centro
Telefon:
+420 519 413 760
 
Adresa:
Husova 8
Hustopeče u Brna
693 01

Kategorie: hotel ****

Oblast: Hustopeče u Brna

Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek a do budoucna připravujeme vybudování vinotéky ve starých podzemních sklepích.

Hotel disponuje 40 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky. Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, připravujeme polygon stavební a zemědělské techniky firmy IVECO Moravia.

Hotel CentroSekce

  Mon Nov 11, 2019 21:42:08