Ubytování | Hotely


Hotely > Královéhradecký kraj > Náchod > Hotel eLko

Hotel eLko - Náchod

http://www.elkohotel.cz

E-mail:
ladr@pvtnet.cz
Hotel eLko
Telefon:
+ 420 491 427 266
Fax:
+ 420 491 427 266
Adresa:
Čs. Bratří 498
Náchod
547 01

Kategorie: hotel ***

Oblast: Náchod

Hotel v četně služeb otevřen nonstop.
Pro Vaše pohodlí nabízíme 22 lůžek. Apartmán, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, televizí, satelitem a telefonem. Hotel s restaurací a salonkem je také vhodný pro pořádání různých školení, svateb, jubilejních oslav a firemních večírků. V nově zmodernizovaném salónku je osazena kvalitní projekce.

V letních měsících je příjemné posezení v zahradní restauraci.

V dosahu 300m od hotelu je krytý plavecký bazén 25m, sauna, masáže, zimní krytý stadion, posilovna, squash, ricochet, stolní tenis, krytá vytápěná hala pro odbíjenou, házenou, basketbal, biliard club, skatepark. Možnost objednání bowlingu.

Nově zrekonstruovaný hotel je umístěn v překrásné lokalitě náchodského regionu na hranicích s Polskem. Je možno odtud vyjíždět na výlety např. do ZOO Dvůr Králové, pevnosti Dobrošov a Josefov, Teplicko-Adršpašských skal, Ratibořic a Orlických hor. Pro milovníky vodních sportů se přímo nabízí nedaleká přehrada Rozkoš, vhodná nejen pro plavce, ale i pro romantické vyjížďky na lodičkách nebo šlapadlech. Je též rybářským rájem.

Při cyklistických výletech je možno se napojit na cyklotrasy KČT č. 4034 a KČT č. 4035, které vedou zdejší romantickou přírodou.
Na hotelu je k dispozici pro jakékoli akce klimatizovaný Ford Tranzit 8+1 s řidičem.

Hotel eLkoSekce

  Sun Dec 08, 2019 22:49:52