Ubytování | Hotely


Hotely > Jihočeský kraj > České Budějovice > Hotel Filip

Hotel Filip - České Budějovice

Hotel Filip
http://hotelfilip.com

E-mail:
hotelfilip@centrum.cz
Hotel Filip
Telefon:
+420386350841
Fax:
+420386351017
Adresa:
Lannova 91/51
České Budějovice
67527

Kategorie: hotel ***

Oblast: České Budějovice

Lákavou možností ubytování v centru města České Budějovice je hotel Filip. Hotel se nachází v klidném a příjemném zákoutí jedné z nejfrekventovanějších pěších nákupních tříd - na Lannově třídě, která spojuje hlavní náměstí Přemysla Otakara II. a hlavní autobusové i vlakové nádraží od něhož hotel stojí jen pár desítek metrů. Hotel Filip nabízí ubytování nejen ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích, ale také v moderním bezbariérovém pokoji a apartmá. Některé pokoje mají pokrytí Wifi, vířivku nebo minibar.

Odpočinek nabízí nově zřízené relaxační wellness centrum v budově hotelu, které zahrnuje solnou jeskyni, solárium a whirpool masážní vanu.

V hotelu se nachází útulná restaurace s kuchyní, která Vás jistě nezklame. Dále zde najdete salonek, který slouží pro školení, semináře, kurzy, firemní prezentace, ale také pro různé oslavy, svatby i setkání. Pro svatby je velmi často využitý novomanželský pokoj. Jednou z velkých předností hotelu FILIP je též doplňková služba ubytování a to bezpečné parkování automobilů hotelových hostů přímo v areálu hotelu v centru města České Budějovice. Máte-li zájem využít služeb ubytování v hotelu Filip k pořádání různých výukových kurzů, svateb apod., a nebo strávit překrásnou dovolenou, těšíme se na Vaši návštěvu a budeme se snažit splnit každé Vaše přání k úplné spokojenosti...

Hotel FilipSekce

  Sun Nov 17, 2019 19:28:45