Ubytování | Hotely


Hotely > Moravskoslezský kraj > Beskydy > Green Inn hotel

Green Inn hotel - Ostravice

Green Inn hotel
http://www.ostravice-golf.cz/hotel

E-mail:
info@golf-ostravice.cz
Green Inn hotel
Telefon:
725 586 500
 
Adresa:
Ostravice 75
Ostravice
73914

Kategorie: hotel ****

Oblast: Beskydy

GREEN INN HOTEL BESKYDY – Rafinovaná kombinace komfortu, pohostinnosti a kvalitního ubytování. GREEN INN Hotel je umístěn v srdci resortu a poskytuje fascinující výhledy na Beskydy. Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškeré Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si pro pobyt vybrali právě nás.

Komplex šesti budov je situován na hranici golfového hřiště, které předurčuje naše zaměření na kvalitní golfové pobyty. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. 27 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navodí pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“.

Hotelové pokoje nabídnou ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány ve dvou nadzemních podlažích a ubytování je členěno do těchto kategorií:

5x dvoulůžkový pokoj „Economy“
10x dvoulůžkový pokoj „Standard“
12x dvoulůžkový pokoj „Comfort +“
Vybaveno - wifi, klimatizace, bar, TV, SAT, sauna, whirlpool, masáže, přistýlky, velkorysé terasy s fascinujícími výhledy. Každý pokoj má své vlastní parkovací místo a Vaše golfové bagy či kola si můžete odložit v hotelových caddy room, jimiž jsou vybaveny každý z šesti hotelových objektů.

Green Inn hotelSekce

  Sun Nov 17, 2019 18:22:01