Ubytování | Hotely


Hotely > Praha > Praha > Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister - Praha - Malá Strana

http://www.hoffmeister.cz

E-mail:
hotel@hoffmeister.cz
Hotel Hoffmeister
Telefon:
+420 251 017 111
Fax:
+420 251 017 120
Adresa:
Pod Bruskou 7
Praha - Malá Strana
118 00

Kategorie: hotel *****

  

Středověký střed Prahy, kde gotické a barokní domy, kostely, paláce a chrámy srůstají v pozoruhodné architektonické drúzy, byl prohlášen světovým kulturním dědictvím pod záštitou UNESCO. V tomto čtverečním kilometru pokladů historie najdete klenot pohostinnosti, Hotel Hoffmeister, inspirovaný Adolfem Hoffmeisterem (1902-1973), spisovatelem, výtvarníkem a vyznavačem umění žít, a vytvořený jeho synem Martinem.

Na úpatí Hradčan v bezprostředním sousedství všech pamětihodností města Vás obklopí rodinná atmosféra a což je poněkud neobvyklé, bohatá galerie karikatur a maleb z ruky Adolfa Hoffmeistera, jehož dílo vznikalo v kontextu přátelství se slavnými osobnostmi - Jamesem Joycem, Pablem Picassem, Salvadorem Dalim , Maxem Ernstem a Edwardem Albem, abychom jmenovali některé z mnoha.
Svým vzhledem luxusně restaurovaného rodinného sídla, oslovuje hotel Hoffmeister návštěvníky hledající skutečně opravdový "pražský" zážitek. Tento dům plný šarmu, odlesků historie, kultury a romantiky Prahy, poskytuje veškeré pohodlí a komfort naší doby, aniž by setřel atmosféru místa.

Hotel Hoffmeister má šarm a ducha, kvality, pro které byl jeho duchovní otec tak milován a obdivován.

Hotel HoffmeisterSekce

  Thu Nov 14, 2019 09:37:21