Ubytování | Hotely


Hotely > Zlínský kraj > Kroměříž > Hotel Hvězda

Hotel Hvězda - Kroměříž - Vážany

http://www.hvezdahotel.cz

E-mail:
hvezda@hvezdahotel.cz
Hotel Hvězda
Telefon:
+420 573 339 914
 
Adresa:
Osvoboditelů 182
Kroměříž - Vážany
767 01

Kategorie: hotel **

Oblast: Kroměříž

Pokud Vás pracovní povinnost nebo volné dny zastihly v krásném historickém městě Kroměříž a máte v úmyslu zde přenocovat, rádi Vám nabízíme možnost ubytování v našem hotelu.
Hotel Hvězda poskytuje ubytování na solidní úrovni a nabízí své služby ve velmi přijatelných cenových relacích.. Recepce se směnárnou je k dispozici 24 hodin denně. Máme k dispozici 30 pokojů, celkem 70 lůžek, a jsou pro vás připraveny po celý rok. V každém pokoji je kompletní sociální zařízení.
Myslíme i na ty, kteří cestují se svým zvířecím přítelem - ubytování s domácím zvířetem je v našem hotelu povoleno (samozřejmě s podmínkou, že nesmí obtěžovat ostatní hotelové hosty a budou dodrženy obecné hygienické standardy).
Parkování osobních automobilů a autobusů na vlastním parkovišti před hotelem.
Plně našim hostům poslouží restaurace a salónky s možností firemních nebo soukromých akcí, či školení a pracovních jednání. Nově otevřený noční klub – diskotéka umožní atraktivní prožití páteční a sobotní noci. Toto středisko není s budovou hotelu stavebně propojeno a naprosto neruší ubytované hosty.
Stravování v restauraci - snídaně x obědy x večeře (výběr z aktuálního jídelního lístku, pro skupiny menu na objednávku).

Hotel HvězdaSekce

  Mon Oct 21, 2019 09:09:12