Ubytování | Hotely


Hotely > Moravskoslezský kraj > Opava > Hotel IBERIA

Hotel IBERIA - Opava

http://www.hoteliberia.cz

E-mail:
info@hoteliberia.cz
Hotel IBERIA
Telefon:
553 776 701
Fax:
553 776 702
Adresa:
Pekařská 11
Opava
74601

Kategorie: hotel ***

Oblast: Opava

Najdete nás nedaleko od Horního náměstí, které je centrem města Opavy, na Pekařské ulici č. 11. Zde, v blízkosti gotického kostela sv. Václava, byl architektonicky zajímavý a cenný dům z 19. století přeměněn, náročnou a citlivě provedenou rekonstrukcí, na Hotel IBERIA***.

Interiér hotelu, který je dílem ing. Josefa Bartáka, navazuje na architektonický styl budovy a navozuje příjemný pocit klidu, pohody a bezpečí. Příjemné rodinné prostředí, pohodlí a spokojenost hostů zajišťuje na vysoké úrovni kolektiv kvalifikovaných odborníků, kteří poskytováním kvalitních služeb usilují o to, aby Hotel IBERIA*** se stal oblíbeným a vyhledávaným místem pro všechny, kdo se jej rozhodnou navštívit.
Hotel IBERIA*** nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích, nesoucích jména významných španělských měst.
Osobitý interiér každého pokoje a jeho vybavení zaručuje hostům pohodlí a naprosté soukromí. Základní ubytovací kapacita hotelu je 32 lůžek, kapacitu každého pokoje je možno zvýšit 1 přistýlkou. Hostům s tělesným postižením můžeme nabídnout ubytování v pokoji s bezbariérovou úpravou. Přístup do ubytovací části je zajištěn výtahem z hotelové recepce.

Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, včetně možnosti připojení k Internetu a chlazeným minibarem.

Hotel IBERIASekce

  Mon Nov 11, 2019 21:41:37