Ubytování | Hotely


Hotely > Ústecký kraj > Roudnice nad Labem > Hotel Koruna

Hotel Koruna - Roudnice nad Labem

http://www.hotel-koruna.cz

E-mail:
ubytovani@hotel-koruna.cz
Hotel Koruna
Telefon:
+420 416 836 247
Fax:
+420 416 836 247
Adresa:
nám. Jana z Dražic 103
Roudnice nad Labem
413 01

Kategorie: hotel ***

Oblast: České středohoří
 Krušné hory
 Roudnice na Labem

Hotel je situován v klidné části města, a přitom je od centra vzdálen jen asi 300 m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.
Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny a cena za ubytování je taková, abychom poskytli každému hostu přesně to, co hledá. Jsou zde tři varianty ubytování. Nejvyužívanější jsou pokoje hotelového typu, dále nabízíme možnost ubytování v apartmánech v nejvyšším patře hotelu. V prvním podlaží budovy jsou pokoje mládežnického hotelu, které vyhovují hlavně potřebám cyklistů nebo hostům, kteří přespávají v hotelu jen jednu noc a nechtějí platit za vybavení, které nevyužijí.

Pro své hosty se snažíme zajistit co největší komfort a tak stále zlepšujeme kvalitu našich služeb. Hosté u nás mají neomezený přístup k internetu a navíc jsou zde zaměstnanci ochotni pomoci s vyhledáním a poskytnutím potřebných informací. Na recepci i na každém pokoji jsou k dispozici informace o okolí Roudnice, typech na výlety nebo o vybraných střediscích pro využití volného času (např. sportovní kluby, fitness centra, plavecké bazény a restaurace).

Hotel KorunaSekce

  Thu Nov 14, 2019 10:17:34