Ubytování | Hotely


Hotely > Královéhradecký kraj > Špindlerův Mlýn > Hotel Lomnice

Hotel Lomnice - Špindlerův Mlýn

http://hotellomnice.cz

E-mail:
hotel.lomnice@seznam.cz
Hotel Lomnice
Telefon:
777 861 153
 
Adresa:
Svatopetrská 125
Špindlerův Mlýn
54151

Kategorie: hotel ***

Oblast: Špindlerův Mlýn
 Krkonoše

Hotel Lomnice se nachází v samém centru známého rekreačního střediska Špindierova Mlýna na trase do Svatého Petra, který je největším zimním sportovním střediskem z celé oblasti Krkonoš. Jsou zde vleky, lanovky, ale i další služby.

V těsné blízkosti hotelu najdou naši hosté poštu, obchody, půjčovny lyží a horských kol i autotaxi. U hotelu je parkoviště. Objekt je na trase do Svatého Petra, který je největším zimním sportovním střediskem z celé oblasti Krkonoš. Jsou zde vleky, lanovky, ale i další služby.

Součástí Hotelu Lomnice je prodejní kancelář Yellow Pointu. Na jejich vybrané produkty poskytujeme pro naše klienty až 15 % slevu.

V hotelu dále najdete Výtvarnou dílnu PUNTÍK Výtvarné centrum pro děti i dospělé. V příjemném prostředí můžete tvořit a realizovat své nápady. Všichni zájemci si mohou potisknout tričko nebo tašku, navléknout korálky nebo vyrobit náušnice.

Domů si můžete odnést i vlastnoručně pomalovaný porcelánový hrneček nebo svícínek. Udělejte si radost vlastnoručně vyrobeným dárkem. Součástí našich služeb je i babysiting

Hotel LomniceSekce

  Thu Nov 14, 2019 09:35:54