Ubytování | Hotely


Hotely > Liberecký kraj > Jablonec nad Jizerou > Hotel Murano

Hotel Murano - Janov nad Nisou

http://hotelmurano.cz

E-mail:
recepce@hotelmurano.cz
Hotel Murano
Telefon:
+420 483 393 533
Fax:
+420 483 380 222
Adresa:
Hraničná 1360
Janov nad Nisou
468 11

Kategorie: hotel ****

Oblast: Jizerské hory
 Janov nad Nisou

V samém středu Jizerských hor, v těsné blízkosti lyžařského střediska Bedřichov, jsme pro Vás v roce 2004 otevřeli nově rekonstruovaný Hotel Murano.

Dnešní areál stojí na místě původní boudy, která sloužila poutníkům přicházejícím k blízkému zázračnému prameni jenž je dodnes hojně navštěvován. Na místě boudy byla v 80. letech minulého století postavena známá Hašlerova chata. Ta prošla v letech 2003 - 2004 rozsáhlou rekonstrukcí a spolu s novou tváří přijímá i nový název – Hotel Murano***.

Při adaptaci byl kladen důraz na úroveň služeb, stejně tak jako na širokou škálu sportovních a společenských aktivit. Díky svému umístění a dispozicím je hotel ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou i firemní nebo školní akce. Disponuje nově vybudovaným velkým konferenčním sálem, nabízí moderní recepci, lobby bar, restauraci a venkovní terasu. Přímo v areálu je k dispozici mimo jiné vybavená posilovna, sauna, solárium, fotbalové hřiště, kulečník či herna se zábavními automaty o ploše přes 100 m2.

Hotel je svou výjimečnou polohou ideální jak pro zimní, tak i pro letní turistiku. Okolí Bedřichova nabízí cca 80 km upravovaných běžeckých tratí. Pro sjezdaře je k dispozici 8 vleků přímo v Bedřichově, nebo lze využít blízké středisko Severák či Špičák. Hosté mají možnost přepravit se k vlekům hotelovým skibusem.

V letní sezóně je možno se vydat na nespočet pěších i cykloturistických výletů. Samotný hotel křižují dvě turistické trasy a cyklisté mají možnost využít husté sítě značených cyklostezek.

Do 15 minut cesty autem je možno navštívit Liberec, hlavní město Euroregionu Nisa, který nabízí široký výběr kulturního i sportovního vyžití: ZOO, botanickou zahradu, aquapark, bazén, Ještěd a další. V Jablonci nad Nisou, centru sklářského průmyslu, je možno zavítat do Muzea skla a bižuterie nebo bazénu.

Na Vaši návštěvu se těší zaměstnanci Hotelu Murano

Hotel MuranoSekce

  Mon Aug 26, 2019 09:27:45