Ubytování | Hotely


Hotely > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně > Hotel Olympia

Hotel Olympia - Mariánské Lázně

http://www.olympiamarienbad.cz

E-mail:
recepce@olympiahotel.eu
Hotel Olympia
Telefon:
+420 354 931 111
Fax:
+420 354 931 811
Adresa:
Ruská 88/8
Mariánské Lázně
353 01

Kategorie: hotel ****

Oblast: Mariánské Lázně

SPA & WELLNESS hotel Olympia **** byl otevřen 15.srpna 2005. Jedná se o novostavbu, jejíž konečná podoba splňuje nejnáročnější mezinárodní kritéria pro oblast cestovního ruchu a lázeňství.

Hotel je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit i nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů.

Hotel Olympia **** se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 2OO metrů od hotelu, příjemnou atmosféru z pobytu ještě umocňuje.

Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

Balneocentrum s nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty, hotelový bazén se slanou vodou, finská sauna, kadeřnictví a kosmetika jsou k dispozici 7 dní v týdnu.

Hotel OlympiaSekce

  Sun Sep 15, 2019 14:06:34