Ubytování | Hotely


Hotely > Jihočeský kraj > Šumava > Hotel Ostrý

Hotel Ostrý - Železná Ruda

http://www.hotelostry.cz

E-mail:
info@hotelostry.cz
Hotel Ostrý
Telefon:
+420376397927
 
Adresa:
1. Máje 127
Železná Ruda
340 04

Kategorie: hotel ***

Oblast: Šumava

Hotel Ostrý (755 m) je umístěn v nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy – v malebném horském městečku Železná Ruda, v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava (68 000 ha), který s přilehlou chráněnou krajinnou oblastí o celkové rozloze 178 000 ha tvoří biosférickou rezervaci UNESCO.

Hotel Ostrý byl kompletně rekonstruován a rozšířen o relax centrum. Již řadu let nabízí svým hostům kvalitní služby v příjemném prostředí. Jeho poloha v centru Železné Rudy je výhodná, jak pro jarní, letní, i podzimní období, tím, že je umístěn přímo na hlavní turistické a cyklistické trase spojující Šumavu a Bavorský les, tak i pro zimní období s možností sjezdového i běžeckého lyžování v areálech nacházejících se v těsné blízkosti. Stává se tak ideálním výchozím bodem pro realizaci pestrých sportovních, turistických a relaxačních aktivit.

Hotel Ostrý má kapacitu 69 lůžek ve 25 pokojích. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

Krytý hotelový plavecký bazén s protiproudem a whirlpoolem, sauna, relaxační hotelová terasa. Nepřetržitá hotelová služba v recepci, výtah, parkování u hotelu zdarma, praní a žehlení pro hotelové hosty, úschova peněz a cenností v hotelovém trezoru, fax, sekretářské služby, e-mailová služba a připojení k internetu jsou k dispozici zdarma v recepci hotelu, turistický a informační servis zdarma. Úschovna jízdních kol a lyží. TV a DVD v salonku. Prostory a vybavení pro meetingy a firemní akce – sál pro 60 osob + salonek pro 30 osob.

Hotel OstrýSekce

  Wed Aug 21, 2019 02:21:59