Ubytování | Hotely


Hotely > Liberecký kraj > Špindlerův Mlýn > Hotel Start

Hotel Start - Špindlerův Mlýn

http://www.hotelstart.cz

E-mail:
info@hotelstart.cz
Hotel Start
Telefon:
499 433 305
Fax:
499 433 176
Adresa:
Bedřichov 17
Špindlerův Mlýn
543 51

Kategorie: hotel ***

Oblast: Krkonoše
 Špindlerův Mlýn

Hotel poskytuje komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, hotel naleznete 200 m od centra města Špindlerův Mlýn. Sedačková lanovka "Hromovka" je vzdálena pouhých 300 m a od hotelu je možné sjet přímo k lanovce. Ta Vás dopraví do skiareálu Svatý Petr, kde na Vás čeká množství upravených sjezdových tratí. Lyžařský areál Medvědín leží 700 m od hotelu (přibližovací sedačková lanovka je vzdálena 400 m). V hotelu Start*** Špindlerův Mlýn je hostům k dispozici půjčovna lyží a snowboardů.

Ubytování v hotelu Start*** Špindlerův Mlýn zahrnuje dvou až čtyřlůžkové pokoje (některé s přistýlkou) a navíc dvoulůžkové apartmány (se dvěma přistýlkami) vybavené SWC, TVSAT, rádiem a telefonem.

Hotel Start svým hostům nabízí stravování ve vlastní restauraci s barem a salonekem s krbem pro uzavřenou společnost. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením. Hotel má dále recepci s drobným prodejem a s nabídkou zprostředkování výletů. K relaxaci a aktivnímu odpočinku slouží sauna, fitness, masáže, solárium, billiard a půjčovna lyžařských potřeb a horských kol. Parkoviště se nachází přímo u hotelu.

Snídaně formou bufetu, oběd výběr z jídelního lístku, večeře menu nebo výběr z jídelního lístku.

Hotel StartSekce

  Mon Aug 26, 2019 10:40:26