Ubytování | Hotely


Hotely > Královéhradecký kraj > Náchod > Hotel Tomy

Hotel Tomy - Náchod

Hotel Tomy
http://www.hotel-tommy.com

E-mail:
info@hotel-tommy.com
Hotel Tomy
Telefon:
491 452 452
Fax:
491 421 006
Adresa:
Kaštanová 205
Náchod
547 01

Kategorie: hotel ***

Oblast: Kladsko
 Adršpach
 Podorlicko

Rodinná atmosféra v netradičním prostředí.
Nechte se ponořit do několika královských dní absolutní relaxace, které pro Vás připravil Hotel TOMMY – congress & relax center v Náchodě na Babí. Nově zrekonstruovaný hotel je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Vaši cestu do pohádkové a turisticky zajímavé oblasti Kladského pomezí přivítá atmosféra rodinného hotelu.
Hotel TOMMY – ta správná volba!
Přijměte naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů našeho hotelu. Právě na Vás zde čekají luxusně zařízené pokoje s nádechem zámeckého prostředí. V rustikální restauraci Vás budeme hýčkat vynikajícími specialitami pana šéfkuchaře a Vaše chuťové pohárky pohladí mistr cukrář jedinečným domácím dezertem.
Božský odpočinek.
V hotelovém wellness centru se můžete oddávat nekončícímu odpočinku, kdy Vám celou řadu wellness procedur doporučí diplomovaný hotelový masér. K dispozici jsou Vám krytý bazén s protiproudem, balzámem na duši Vám bude relaxační koupel ve vířivé vaně whirlpool a samozřejmě nesmí chybět celá škála relaxačních masáží. Maséři Vás budou rozmazlovat medovými, aromatickými či reflexními masážemi. Náročnějším nesmíme odepřít masáže lávovými kameny a zejména ženy uvítají antistresové indické masáže hlavy. Novinkou našeho wellness centra je hydromasážní vana pro aromatické koupele ve dvou a nejen v zimních měsících jistě přivítáte finskou saunu.
Výlety do pohádkových míst.
Po vynikajícím odpočinku by byl hřích nenavštívit krásy regionu Kladského pomezí, neboť snad jen v tomto koutě naší země můžete na několika málo kilometrech najít tak bohatou a pestrou nabídku výletů. Ty budou tvořit pomyslnou třešinku na dortu a Vy už při samém příjezdu zjistíte, že nejen do Hotelu Tommy, ale do Kladského pomezí se vždy budete rádi vracet…
Vyzkoušejte některý z našich pobytů:
 Ve službách Jejího Veličenstva
 Romantický víkend pana "Amora"
 Prodloužený víkend pro ženy a řadu dalších...

Hotel TomySekce

  Sun Nov 17, 2019 18:37:31