Ubytování | Hotely


Hotely > Zlínský kraj > Luhačovice > Hotel Vega

Hotel Vega - Luhačovice

http://www.hotelvega.cz

E-mail:
recepce@hotelvega.cz
Hotel Vega
Telefon:
+420 577 131 216
Fax:
+420 577 131 061
Adresa:
Pozlovice č. 99
Luhačovice
763 26

Kategorie: hotel ***

Oblast: Luhačovice

Na rozdíl od jiných hotelů v mikroregionu luhačovické přehrady, Luhačovice a Pozlovic, bylo pro stavbu hotelu Vega vybráno místo nahoře, nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti.

Příjezd

Příjezd k hotelu je jednoduchý a snadný, a to i v zimním období. Na příjezdové cestě od Luhačovic jsou informační panely a šipky červenožluté barvy. Vzdálenost hotelu VEGA od Luhačovic je necelé 4 km, od centra Zlína asi 20 km. Hotel VEGA má dvě vlastní nehlídané parkovací plochy, parkování je bez poplatku. Nejbližší železniční stanice je v Luhačovicích (cca 6 km), autobusem je možno přijet až do Pozlovic. Hosty, kteří mají zaplacený týdenní pobyt, na požádání z nádraží v Luhačovicích přepravíme na hotel. Nejbližší mezinárodní letiště je ve Vídni (cca 170 km). Hotel je svým vybavením a umístěním vhodný pro letní i zimní sezonu.

Možnosti lyžování

Luhačovice - 280m (6 km),
Slopné - 500m (15 km),
Ujezd - 450m (20 km),
v okolí hotelu Vega jsou běžecké trasy.

Možnosti koupání

Hotelový krytý bazén (celoroční provoz),
Luhačovická přehrada 1km,
koupaliště v Pozlovicích 2 km,
koupaliště v Luhačovicích 6 km,
koupaliště v Ludkovicích 4km,
aquapark Delfín Uherský Brod 15 km (celoroční provoz).

Možnosti výletů

Lázeňská kolonáda a okolí Luhačovic, ZOO a zámek Lešná, zámek a zámecká zahrada v Kroměříži, zřícenina hradu Lukov, hrad Buchlov, zámek a zámecká zahrada v Buchlovicích, exkurze v likérce R. Jelínek.

Hotel Vega



Sekce

  Tue Dec 10, 2019 23:05:05