Ubytování | Hotely


Hotely > Středočeský kraj > Kutná Hora > Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře - Kutná Hora

http://www.uvarhanare.cz

E-mail:
info@uvarhanare.cz
Hotel Vila U Varhanáře
Telefon:
+420 327 537 900
 
Adresa:
Barboská 11
Kutná Hora
284 01

Kategorie: hotel ***

Oblast: Kutná Hora

Hotel je po 5ti letech a menší rekonstrukci znovu otevřen a nabízí celkem 12 pokojů v kategorii *** (3 třílůžkové pokoje, 2 dvoupokojové apartmany, 6 dvoulůžkových a jeden pokoj DeLuxe s menší terasou). Celková kapacita pevných lůžek je tedy 31. Všechny pokoje jsou s koupelnou se sprchou, telefonem, TV se satelitním příjmem a wifi internetem zdarma.
Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni, celková kapacita vniřních prostor je 45 osob, terasa pro 40 osob, menší terasa v suterénu 20 osob, salonek v přízemí budovy 25 osob se zázemím pro školení a podobné akce.
Ideální místo pro pořádání svatebních hostin a svatebních cest, společenských setkání soukromých i firemních, romantické pobyty s gastronomickými programy - nabízíme třeba dvoudenní pobyt s relaxační částí (masáže), gastronomickým programem (večeře formou degustačních menu zaměřených na českou a regionální kuchyni a vína) s nabídkou slev pro vstupy do historických objektů v Kutné Hoře nebo výlet po okolí
Hotel je přímo v srdci UNESCO města Kutná Hora – na většinu památek je tedy nejen vidět, ale také jsou v dosahu max. 5 minut chůze.
Hotel nabízí zajímavé programy ve spolupráci třeba s historickými objekty (Stříbrný klíč ke Kutné Hoře), GASKem nebo hudebními festivaly (www.mfkh.cz, www.opernityden.cz, www.kutnohorskeleto.cz)
Hotel Vila U Varhanáře nemá vlastní nonstop recepci, recepční služba je zajištěna z hotelu Opat, tamtéž je k dispozici bezplatné parkování

Hotel Vila U VarhanářeSekce

  Mon Aug 26, 2019 09:39:16