Ubytování | Hotely


Hotely > Plzeňský kraj > Domažlice > Hotel Výhledy

Hotel Výhledy - Domažlice

http://www.hotelvyhledy.cz

E-mail:
lenkatauerova@seznam.cz
Hotel Výhledy
Telefon:
+420379794264
 
Adresa:
Capartice 14
Domažlice
344 01

Kategorie: hotel **

Oblast: Domažlice
 Český les

Hotel Výhledy nabízí ubytování s kapacitou 75-lůžek v útulných pokojích se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové.Díky své poloze nabízí hotel výborné podmínky pro rodinné rekreace. Nachází se uprostřed přírody Českého lesa, ale zároveň v blízkosti nejrůznějších možností využití volného času.
Díky své poloze nabízí hotel výborné podmínky pro rodinné rekreace. V létě koupání, turistika, cykloturistika, národopisné slavnosti. V zimě běžecké tratě, sjezdovka s lyžařským vlekem, "Postřekovský masopust". Navíc zámky, hrady, muzea, pamětihodnosti. Za špatného počasí dobře poslouží dětský koutek, ve kterém se Vaše děti určitě nebudou nudit. U hotelu je k dispozici parkoviště. Hotel je dobře přístupný po hlavní silnici, každý ho bez problémů najde. Díky klidnému prostředí nebudete ničím rušeni. K dalším vyhledávaným místům na Chodsku patří také muzeum J.Š.Baara v Klenčí pod Čerchovem. Mnozí nesmějí chybět na známém Postřekovském masopustu. Jiní dávají přednost tichu hlubokých lesů, z nichž vystupuje nejvyšší hora Českého lesa Čerchov (1042 m).Pomník Jindřicha Šimona Baara na Výhledech
Pomník se nachází asi 300 m nad naším hotelem. Dojdete k němu po pěšině vedoucí od altánu směrem do kopce. Za pěkného počasí je od něj vidět nejen celé Domažlicko, ale i Kdyně, Klatovy a velký kus Bavorska. Samotný pomník¨k byl za okupace zbořen a kámen z něho použit na stavbu mlékárny v nedalekém Waldmúnchenu. Sochu z bronzu se podařilo ukrýt v Chodském hradě v Domažlicích. Po osvobození byl pomník opět postaven.
Z Klenčí vede na Výhledy "Baarova" stezka, která je hojně využívána k nedělním vycházkám.

Hotel VýhledySekce

  Tue Oct 22, 2019 23:51:36