Ubytování | Hotely


Hotely > Středočeský kraj > Posázaví > Legner Hotel

Legner Hotel - Zvánovice

http://www.legnerhotelzvanovice.cz

E-mail:
zvanovice@legner.cz
Legner Hotel
Telefon:
323649679
Fax:
323649666
Adresa:
Zvánovice 154
Zvánovice
25165

Kategorie: hotel ****

Oblast: Posázaví

Poskytované služby
Hotel disponuje 40ti pokoji, které jsou rozděleny na 36 dvoulůžkových a 4 apartmány (72 + 10 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV + SAT. V blízké budoucnosti se ubytovací možnost rozšíří o ubytování v 19 komfortních apartmánech. Předpokládané otevření apartmánů je 04/2009.
Stravovací služby
Jedinečná restaurace, která zrcadlí krásu Ladova kraje, je originální svým interiérem a zároveň nabízí výborná jídla pro milovníky jak domácí, tak zahraniční kuchyně. Kamenná terasa s grilem, udírnou a vyhlídkou do okolních lesů, vytváří ideální prostředí pro posezení v kteroukoliv dobu. Hosté si mohou posedět při pěkném počasí venku na terase anebo si mohou vybrat posezení v originální restauraci ve stylu: Škola, Myslivna, Stodola.
Sportovní možnosti
V areálu hotelu je hostům k dispozici tenisový a volejbalový kurt. Hotel organizuje další programy pro volný čas: jízdy na koních, petanque, kroket, paintball, lukostřelbu, čtyřkolky, zorbing, teambuildingové hry (programy jsou nutné objednávat min.10 dní předem). Nově je v areálu hotelu k dispozici Lanový park. Okolí hotelu je ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro milovníky běžkařského sportu. Přímo v hotelu je k dispozi hotelovým hostům mimo Lesních Lázní ze sportovních aktivit stolní tenis a šipky. Dále na objednávku: laserová střelnice, golfový trenažér nebo minigolf a malé indoorové hry.

Legner HotelSekce

  Mon Oct 21, 2019 09:31:45