Ubytování | Hotely


Hotely > Královéhradecký kraj > Dvůr Králové nad Labem > Penzion Doctor

Penzion Doctor - Choustníkovo Hradiště

http://www.pensiondoctor.cz

E-mail:
pensiondoctor@centrum.cz
Penzion Doctor
Telefon:
777 832 523
 
Adresa:
Choustníkovo Hradiště 13
Choustníkovo Hradiště
544 42

Kategorie: penzion

Oblast: Dvůr Králové nad Labem

Pension se nachází v Choustníkově Hradišti, kterým vede silnice z Hradce Králové do Trutnova. Výhodná poloha v geografickém středu Hradeckého kraje nabízí návštěvníkům ideální podmínky k poznání jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti - severovýchodních Čech. Poloha je obzvláště vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, s možností podnikání hvězdicových výletů do okolí pro pěší, cyklisty, lyžaře (sjezdovka 12 km) i autoturisty.

Pension nabízí kapacitu 18 - 28 lůžek. Pokoje máme jedno- až čtyřlůžkové a jedno apartmá s 2 - 6 lůžky. Více o pokojích zde.

V pensionu je po dohodě možné si objednat snídani, k celodennímu stravování mohou návštěvníci využít restauraci "Hospůdka u dvou borovic" (300 m).

Celý objekt je nově zařízen. Parkování pro hosty je zajištěno.

Sportovně založení návštěvníci mohou uschovat svoji sportovní výbavu v kolárně a lyžárně. Své trasy a výlety si mohou naplánovat s pomocí našich map pro pěší, cyklo- i autoturistiku.

Návštěvníci si s sebou mohou přivést i svého psa, o kterého bude též dobře postaráno.

50 metrů od pensionu se nachází zastávka autobusu, kterým je možné se přímo dostat do Pece pod Sněžkou, Špindlerova Mlýna, Hradce Králové, Pardubic, Náchoda, Trutnova, Prahy a Brna. V Choustníkově Hradišti mohou návštěvníci využít služeb pošty, dvou prodejen smíšeného zboží, cykloservisu, autoservisu a restaurace.Sekce

  Thu Nov 14, 2019 09:35:00