Ubytování | Hotely


Hotely > Plzeňský kraj > Filipova Huť > Penzion Hájenka

Penzion Hájenka - Kašperské Hory

http://www.pension-hajenka.cz

E-mail:
info@pension-hajenka.cz
Penzion Hájenka
Telefon:
376 599 322
Fax:
376 599 443
Adresa:
Filipova Huť 36
Kašperské Hory
341 92

Kategorie: penzion

Oblast: Filipova Huť
 Šumava
 Kašperské Hory

Pension Hájenka - Vaše nezapomenutelná dovolená v nejvýše položeném pensionu na Šumavě !
Provoz po celý rok.
Nově zrekonstruovaný nejvýše položený pension na Šumavě v nadmořské výšce 1115 metrů nad mořem nabízí svým hostům vše, co očekávají od ideální dovolené.
Pension je situován v mimořádně krásném prostředí centrální Šumavy v nejvýše položené šumavské osadě Filipově Huti na rozhraní Plzeňského a Budějovického kraje mezi obcemi Modravou a Kvildou.
Od zcela výjimečné polohy pensionu s nezapomenutelnými výhledy na Malý a Velký Roklan, Černou Horu či Antýgl, přes vkusně a stylově zařízené pokoje na úrovni ***,
chutnou staročeskou či vegetariánskou kuchyni v útulné restauraci, příjemný personál a především možnost strávit aktivně svou dovolenou v klidném vysokohorském prostředí s průzračně čistým vzduchem, od krásných jarních vycházek provoněným vzduchem se zbytky sněhu, po letní výlety na kolech po nesčetných horských stezkách, přes podzimní houbařské hody až po zimní radovánky na sněhu, to jsou důvody, proč se naši hosté k nám velmi rádi vracejí. Pension má vlastní parkoviště, úschovnu kol a lyží, hřiště na fotbálek, či volejbal a nezapomínáme ani na děti, které u nás najdou stolní fotbal, společenské hry či dětské hřiště.

Penzion HájenkaSekce

  Mon Oct 21, 2019 09:46:15