Ubytování | Hotely


Hotely > Jihomoravský kraj > Znojemsko > Penzion Ham-ham national park

Penzion Ham-ham national park - Znojmo

http://www.ham-ham.cz

E-mail:
pension@ham-ham.cz
Penzion Ham-ham national park
Telefon:
+420 608 618 575
 
Adresa:
Krapkova 2
Znojmo
671 81

Kategorie: penzion

Oblast: Znojemsko

Pension s restaurací HAM-HAM NATIONAL PARK se nachází přímo v ochranném pásmu NÁRODNÍHO PARKU PODYJÍ, dva kilometry od hraničního přechodu, přímo u silnice spojující Znojmo s rakouským městem Retz. Značené cyklotrasy vedou obcí s mnoha sklípky a ochutnávkovým stánkem slavné vinařské společnosti Znovín v sousední vinici. Pension je novou budovou s dvou až čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízením a barevnou televizí s možností příjmu satelitního vysílání na pokoji.
V přízemí se nachází restaurace s otevírací dobou 8 - 22 hod. Za poplatek je možno používat internet. Hostům dále nabízíme posezení v letní zahrádce s grilem a možnost parkování na našem parkovišti u budovy. Pro cyklisty je zdarma k dispozici úschovna kol v prostorách pensionu, popřípadě zapůjčení kol za poplatek. Za poplatek umožníme rovněž ubytování s menšími psy. Zajišťujeme též ubytování v penzionu Havelka v historické části Znojma a pro uzavřenou společnost ubytování v selském stavení s dvorem.Ve vzdálenosti 2 km. je k dispozici krytý bazén, sauna, vířivka, parní lázeň masáže, kadeřnictní a další služby
Zvláštní cenová informace: Cena ubytování se v období, kdy se koná Znojemské vinobraní, navyšuje o 100,-kč na osobu a den.
V období konání vinobraní zajišťujeme dopravu vlastním autem do centra Znojma a zpět
Ceny ubytování v ostatních námi pronajímaných prostorách jsou řešeny dohodou dle požadavku majitele.

Penzion Ham-ham national parkSekce

  Fri Nov 22, 2019 09:27:51