Ubytování | Hotely


Hotely > Liberecký kraj > Josefův Důl > Penzion Lenka

Penzion Lenka - Josefův Důl

http://www.penzionlenka.cz

E-mail:
info@penzionlenka.cz
Penzion Lenka
Telefon:
+420 483 381 086
Fax:
+420 483 381 086
Adresa:
Dolní Maxov 708
Josefův Důl
468 44

Kategorie: penzion

Oblast: Josefův Důl
 Jizerské hory

Rádi bychom Vás přivítali do rodinného penzionu Lenka. Nacházíme se přímo na vrstevnici u sjezdového areálu Bukovka, na který sjedete pohodlně od nás a zase se k nám dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky, takže žádné nepříjemné šlapání s lyžemi na zádech. Jen si budete užívat. Areál je vhodný jak pro začátečníky - malá poma, tak i pro náročné - kotva.

Protože se nacházíte v Jizerských horách, kde se běhá Jizerská padesátka, jsou tu samozřejmě lyžařské stopy, jen si vybrat. Nedaleko - asi 2km se nachází lyžařský areál Špičák, kde si i ti nejnáročnější lyžaři přijdou na své.

V ostatních sezonách nabízíme půjčování kol a novinky - motorové koloběžky. Cyklostezky jsou zde vyhlášené, a proto se zde každoročně koná i NOVA Cup, který se jezdí asi 300 metrů od našeho penzionu.

Pro milovníky turistiky doporučíme vhodné výlety, ať už k překrásným vodopádům, nebo na přehradu, kde v okolí jezdí prázdninový vláček, kterým si pohodlně prohlédnete okolí.

Malým dětem jsou před penzionem k dispozici houpačky, kolotoč a prolézačky, kde si mohou krásně v bezpečí hrát.

Také pro labužníky nabízíme výlov z vlastní nádrže a chycenou rybičku si ihned můžete nechat od kuchaře udělat. Nabízíme také venkovní grilování různých specialit.

Ubytování nabízíme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT. V přízemí nabízíme restauraci s barem. Pro náročnější jsou připraveny podkrovní apartmány s ledničkou, minibarem a dalšími doplňkovými službami.

Pro volný čas nabízíme malé fitcentrum a solárium, kde znovu načerpáte svoje síly.

Neváhejte a prožijte příjemnou dovolenou v penzionu Lenka.

Penzion LenkaSekce

  Thu Nov 14, 2019 22:18:56