Ubytování | Hotely


Hotely > Karlovarský kraj > Sokolov > Penzion Piano

Penzion Piano - Sokolov

http://www.penzion-piano.cz

E-mail:
info@penzion-piano.cz
Penzion Piano
Telefon:
+420 352 600 451
 
Adresa:
Staré náměstí 35
Sokolov
356 01

Kategorie: penzion

Oblast: Sokolov

Vážení hosté,
dovolte, abychom Vás pozvali do exkluzivního Penzionu Piano situovaného v centru malebného Starého náměstí v hornickém městě Sokolově.
Penzion Piano byl vybudován náročnou rekonstrukcí historické budovy. Po jejím dokončení je Vám k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů a dvě čtyřlůžková apartmá s vlastním sociálním zařízením, vybavené televizí, telefonem, lednicí a možností přípojení k internetu. Pokoje nabízejí krásný výhled na náměstí s barokní kašnou. Snídaně Vám budou podávány dle Vašeho přání. Zdarma je možno využít až 7 parkovacích míst.
Penzion se nachází přímo v centru města Sokolova, vzdáleného 20 km od světoznámých lázní Karlovy Vary, 30 km od pohraničního města Cheb a 9 km od historického královského města Loket. V bezprostřední blízkosti Penzionu Piano se nachází restaurace a pivnice Koruna, Mexická restaurace, Čínská restaurace, Fast Food Forte, kavárna Falknov Bar, diskotéka Labamba, Jack Daniel ´s Pub
a internetová kavárna. V okruhu 50 metrů od penzionu můžete využít služeb kadeřnictví, kosmetiky, Turbo solária, pošty apod. V případě zájmu o výlety a turistiku doporučujeme využít služeb cestovní kanceláře F+K.
Neváhejte a využijte možnosti ubytování v nevšedním Penzionu Piano, kde Vás s radostí přivítáme a poskytneme Vám kvalitní služby v příjemném prostředí.

Penzion PianoSekce

  Thu Nov 14, 2019 11:02:02