Ubytování | Hotely


Hotely > Jihomoravský kraj > Boskovice > Penzion Pod zámkem

Penzion Pod zámkem - Boskovice

http://www.penzionpodzamkem.cz

E-mail:
penzion@penzionpodzamkem.cz
Penzion Pod zámkem
Telefon:
+420 516 456 056
Fax:
+420 516 456 057
Adresa:
Hradní 4
Boskovice
680 01

Kategorie: penzion

Oblast: Boskovice
 Drahanská vysočina

Budovu dnešního penzionu postavil jako přízemní stavbu Jan Leopold hrabě z Dietrichsteina v roce 1756. Původně zde byl umístěn panský špitál pro 12 chudých. V roce 1857 sem Alfons Friedrich hrabě Mensdorff-Pouilly povolal sestry kongregace sv. Vincence de Paula ze Štýrského Hradce, které zde pečovaly o nemocné a vedly dívčí školu. Od roku 1880 zde byla zřízena také mateřská školka. V roce 1878 byla pak budova rozšířena o jedno patro do dnešní podoby. Posledních 10 let, po navrácení do majetku rodiny Mensdorff-Pouilly, budova sloužila ke komerčním účelům. V roce 2003 prošla náročnou rekonstrukcí a byla přestavěna na penzion.

Ubytování
Penzion Pod zámkem je situován v zámeckém areálu v těsné blízkosti středu města. Celková kapacita penzionu je 50 lůžek. Ubytování, jehož součástí je snídaně, poskytujeme v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Pro rodiče s dětmi jsou připraveny 3 rodinné pokoje. Všechny pokoje mají svoje vlastní sociální zařízení. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Konferenční Sál
Penzion nabízí možnost využití konferenční místnosti pro pořádání seminářů či školení. Konferenční místnost je vybavena připojením na internet, promítacím plátnem, televizí a videem.

Recepce
Recepce funguje nepřetržitě 24 hodin denně. Na recepci je možné zakoupit občerstvení, upominkové předměty či drobné hygienické potřeby.

Stravování
Stravování je možné v restauraci Hradní club v bezprostřední blízkosti penzionu, kde mají naši hosté zajištěnou 10% slevu na konzumaci.

Penzion Pod zámkemSekce

  Tue Nov 12, 2019 06:33:59