Ubytování | Hotely


Hotely > Olomoucký kraj > Jeseníky > Sporthotel Kurzovní pod Pradědem

Sporthotel Kurzovní pod Pradědem - Karlova Studánka

http://www.sporthotelkurzovni.cz

E-mail:
recepce@sporthotelkurzovni.cz
Sporthotel Kurzovní pod Pradědem
Telefon:
(+420) 554 779 003
Fax:
(+420) 554 779 004
Adresa:
Karlova Studánka 149
Karlova Studánka
793 24

Kategorie: horská chata

Oblast: Jeseníky

Nabízíme krásné zážitky v horské přírodě Jeseníků pro každé roční období. Kouzlo a romantiku letních túr po hřebenech okolních kopců, výjezdy na horských kolech, známé daleko za hranicemi regionu. Majestátní Praděd Vás okouzlí svými výhledy do krajiny a nabídne přátelské seznámení.
Sporthotel Kurzovní je nejvýše položeným horským hotelem v České republice /1.335 m.n.m/ situovaným v srdci chráněné krajinné oblasti Jeseníky, na jižním úbočí nejvyšší hory Moravy - Pradědu /1.1491 m.n.m/.

Jeseníky mají své kouzlo pro všechny věkové kategorie. Nechejte se zlákat a přijeďte si odpočinout do nejvýše položeného horského hotelu v České republice!
Návštěvníkům je snadno dostupný blízký Praděd se 162m vysokou vysílací věží s rozhlednou, pověstmi opředené Petrovy kameny a pozoruhodné vodopády Bílé Opavy. Je možné vydat se túrou na Červenohorské sedlo, přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně, Mravenečník, Ovčárnu, Hvězdu atd. Pouze 6km od hotelu jsou klimatické lázně Karlova Studánka s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Cílem výletu mohou být Velké Losiny se zámkem, muzeem výroby ručního papíru a lázně s termálním koupalištěm.

Sporthotel Kurzovní pod PradědemSekce

  Tue Dec 10, 2019 23:06:44