Ubytování | Hotely


Hotely > Ústecký kraj > Úštěk > Sporthotel Patriot

Sporthotel Patriot - Úštěk

http://www.hotelpatriot.cz

E-mail:
info@hotelpatriot.cz
Sporthotel Patriot
Telefon:
416 535 467
 
Adresa:
Sídliště Pionýrů 263
Úštěk
411 45

Kategorie: hotel ****

Oblast: Úštěk

Hotel je moderní budova situovaná v centru města Úštěk. Hotel vznikl rekonstrukcí bývalého nákupní střediska, která počala v roce 2003 a byla dokončena začátkem roku 2007. Hotel je díky svým komplexním službám vyhledávaným místem pobytu nejen pro turistickou, ale i obchodní a kongresovou klientelu.

Hotel skýtá velice mnoho sportovních a relaxačních vyžití. V přízemí budovy najdou hosté bistro, bowling bar, saunu, fitness a solárium. V prvním patře se nachází velkokapacitní restaurace se zajímavě řešeným středovým barem. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. V letních měsících jsou otevřeny tři venkovní terasy příslušející restauraci, kde je možnost konání garden party apod. V restauraci je možnost konat akce uzavřených společností oddělením posuvných stěn obou salonů.
Hotelové pokoje jsou velmi elegantně zařízené a poskytují hostům maximální komfort za velice příznivé ceny. Hotelu přísluší vlastní parkoviště s kapacitou cca 40 parkovacích míst. Celé parkoviště je zabezpečeno kamerovým systémem a vjezdovou závorou.

Ke sportovnímu vyžití návštěvníků a hotelových hostů slouží bowling bar, kde můžete najít tři bowlingové dráhy, multifunkční fitness, saunu a solárium.

Sporthotel PatriotSekce

  Tue Dec 10, 2019 23:15:37