Ubytování | Hotely


Hotely > Středočeský kraj > Mělník > Hotel U Rytířů

Hotel U Rytířů - Mělník

http://www.urytiru.cz

E-mail:
sladecek@urytiru.cz
Hotel U Rytířů
Telefon:
420/315 621 440
Fax:
420/315 621 439
Adresa:
Svatováclavská 17
Mělník
276 01

Kategorie: hotel ***

Oblast: Mělník

Bývalý skromný hotýlek se zámeckou pivnicí, opředený starosvětským půvabem, byl citlivými úpravami proměněný v moderní restaurační celek, který nepozbyl nic ze svého minulého původního kouzla. V budově, jejíž starobylý rodokmen sahá až kamsi do raného středověku, na vás čeká pohostinné prostředí luxusní restaurace s 35 místy a s vyhlášenou kulinářskou alchymií skutečných mistrů české a mezinárodní kuchyně.
Máte chuť v tichu posedět nad sklenkou vína či šálkem voňavé kávy? Útulná kavárna pro 25 hostů na vás dýchne nostalgickou připomínkou dávných dobrých časů a vůní maminčiných moučníků.
Chystáte svatbu či intimní rodinnou oslavu? Hledáte poutavé prostředí pro přátelské schůzky, abiturientské večírky, důvěrná obchodní jednání? Skvostný salonek pro 20 hostů v prvním podlaží hlubokých středověkých sklepů chystá svou romantiku právě pro vás.
Dáte pro změnu přednost poklidnému odpočinku na svěžím vzduchu? Příjemnou pohodu a vůni grilovaných lahůdek vás za každého počasí uvítá naše zahradní restaurace s 60 místy, stulená v malebném zákoutí historického srdce města, jen několik kroků od vyhlídky na soutok Labe s Vltavou a na památnou horu Říp s úchvatnými západy slunce.
Dále vám Dům "U Rytířů" nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových luxusních apartmánech. Tyto apartmány mají vybaveny kuchyně vestavěnými spotřebiči, TV, SAT, telefony a v koupelně každého apartmánu naleznete pohodlnou vanu. Apartmán č.5 dokonce nabízí bublinkovou vanu a krb. Většina apartmánů má terasu, ze které je nádherný výhled na historické jádro Mělníka. Při dlouhodobém ubytování poskytujeme výrazné slevy.

Hotel U RytířůSekce

  Mon Oct 21, 2019 09:12:53