Ubytování | Hotely


Hotely > Olomoucký kraj > Hranice na Moravě > Zámecký hotel Zlatý Orel

Zámecký hotel Zlatý Orel - Hranice na Moravě

http://www.zamecky-hotel.cz

E-mail:
recepce@zamecky-hotel.cz
Zámecký hotel Zlatý Orel
Telefon:
+420 581 607 509-10
Fax:
+420 581 608 247
Adresa:
Jiráskova 140
Hranice na Moravě
753 01

Kategorie: hotel ***

Oblast: Hranice na Moravě

Zámecký hotel v Hranicích nabízí gastronomické a ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce.
Vznik objektu, který byl původně součástí zámeckého komplexu budov a sloužil hospodářským účelům zámku se datuje do období renesance, o čemž svědčí původní zdivo, zachovalé klenby a zámecké schody, které jsou součástí dnešního Zámeckého bistra.
Součástí komplexu je Konšelská restaurace s venkovní letní terasou, Zámecká pivnice s nabídkou denního menu pro zaměstnance hranických firem a návštěvníky města Hranice a Zámecké bistro, které zve hosty k rychlému občerstvení a posezení u kávy a sladkého koláče.
Celková kapacita 19-ti pokojů Zámeckého hotelu je 41 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením , TV, telefonem s možností připojení na internet a minibarem s širokým výběrem alko i nealko nápojů a doplňkového sortimentu. Pro klienty hotelu jsou připraveny další doplňkové služby - praní prádla, pokojová služba a prodejna v recepci hotelu.

Zámecký hotel Zlatý OrelSekce

  Sun Sep 15, 2019 13:57:12